| ninita a întrebat:

O prietena imi tot pune intrebarea daca e >>>grasaare 1.67, vreo 48-50 kg si nu face nici-un sport. voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danezu87 a răspuns:

Nu.cu siguranta nu este grasa... daca e vorba sa-si puna vreo intrebare aceea ar fi in legatura cu 1.67 happy daca ar ajunge la 1, 7 ar fi perfect happy take care

13 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

E slaba, chiar cred ca are un aspect anorexic.Are aproape 170 inaltime si 48 kg? Pe la 57kg ar arata cat de cat a om.A fi slab nu inseamna nici pe departe a fi frumos.

| pwp a răspuns:

Nu! e chiar slaba!

| unCalutz a răspuns:

Nu e grasa

| ninita explică:

13 ani

| DEBrown a răspuns:

E prea slaba chiar.

| AudImagini a răspuns:

Nu e grasa!
e chiar slaba
asa se face :
are 1.67 si 50 kg = 67 - 10 = 57 kg ( asta e normalul )
ea are sub 57 deci e slaba

| Cjay a răspuns:

Eu zic ca e perfecta:X happy de obicei la 1, 67 poti avea si 60 de kg ca este f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasa?laughing Fata e prea slaba pentru inaltimea ei.

| Fresh a răspuns:

inseamna ca e o fata cu talie normala deci sa nu se ingrijorezewinking

| Dee_9331 a răspuns:

Cum reuseste big grin? Dupa parerea mea nu este chiar deloc grasa e doar lovita la cap.winking

| madDa_1471 a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca nu e grasa chiar deloc:x eu am 1.61 si vreo 48kg... http://www.slabire-sanatate.ro/greutate_optima.php

| camy_6593 a răspuns:

Cati ani are ?

| MzQ_1081 a răspuns:

Nu cred ca e grasaa dupa parerea meaa la 1.67 ar putea chiar sa mai buna 2-3 kg pe iaa ca n-ar stricaawinking
Daca tot esti prietenul ei incearca sa o comvingi cumva sa se accepte asa cum este eaa, si fa-o sa inteleaga ca nu este deloc grasaa big grin
Mai multe nu stiu ce sa zic totul depinde de cum vede ea lucrurilee big grin big grin Baftaaa kiss