| anonim_4396 a întrebat:

Am 21 de ani sunt fata si am doar 1.67 ce ziceti nu mai am sanse sa cresc.stiu ca suna aiurea intrebarea dar locuiesc in italia fetele aici sunt inalte deja inaltimea a devenit o obsesie pentru mine.so sadsad

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Perioada de crestere se incheie la 16 17 ani? Ha? Nici vorba! Mai poti creste, unele persoane cresc si la varsta de 20 de ani!
Nu ti fa griji mai. 1.67 ca fata? E mediu dupa parerea mea. Nu trebuie sa ai complexe. Eu am prietene care au sub 1.60. Pe alea cum ar trebuie sa le consider pitice? Spiriduse? Capul sus domnisoara. Ai o inaltime medie. Sper ca sufletul sa fie la grade inalte. happy

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu esti ft scundawinking
si...mai bine sa ai 1, 67 decat 1, 87 big grin, e mai bine cum esti tuhappy

| elena a răspuns:

Scuza-ma, dar gata cu cresterea si pe cuvant esti destul de inalta ca sa privesti barbatii de sus...Eu am 1, 62 si cand ma uit in jur, vad chiar ca sunt foarte inalta si ma minunez de ce fetele din jurul meu sunt asa de mici...Nici macar nu sunt modesta...

| cioko19 a răspuns:

Ei. tu stai linistita. fetele scunde sunt foarte dragute si scumpe. Nu trebuie sa te uiti tu la fetele acelea din Italia big grin lasa-le. tu esti mai speciala :*
Si oricum. daca ai iubit.sau vei avea. te iubeste/te va iubi asa cum esti.

:*

| lolly_3072 a răspuns:

Nu cred ac te-ai mai putea inalta dar incearca sa joci basket.ceva de genul si nu cared k esti foarte scunda esti normala...si cum psune legiuitoarea poarta tocuri.

| MisterKat a răspuns:

Salut! Esti perfecta asa cum esti. Ai 1.67 m si esti fata e super ok... La o fata e fain sa fie de statura medie sau mica. Tu ai o inaltime potrivita! Sa vezi tu fetele alea cum vor ajunge pe 30-40 de ani, o sa se ingrase si o sa arate ca niste namile. ca Nikita. Ti-ar place sa fii asa? Eu am vazut o femeie (era cu un cap mai mare ca mine. si eu am 1.85m.) era si grasa si era ca un munte! Urat. La o femeie e fain sa fie mica sau medie. Sa aiba ceva feminin, sex-appeal nu inaltimi de barbati...
Si nu mai fii trista! Nu ai de ce. esti perfecta asa cum esti! happy

| Encore a răspuns:

He he eu ador fetele scunde tongue

| sorin a răspuns:

Nu cred ca mai ai vreo sansa dar e bine si shorty asa)))**

| Irina a răspuns:

Eu am 21 si 1, 62 deci... se poate si mai rautongue dar mie imi place asa.

| Cristina_3547 a răspuns:

1.67?
Deci chiar esti inalta.Sora mea are 23 de ani si 1.60.
Oricum fetele scunde sunt super dragutehappy

| alle_1861 a răspuns:

Nu stiai ca acum se poarta fetele mai scunde. Si eu sunt putin mai scunda si nu ma obosesc, chiar daca uneori ma oftic pe verisoara mea care este mai mica decat mine si este mai inalta.winking

| claudiu1818 a răspuns:

Eu zic ca inaltimea e ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Îmi pare rău, dar perioada de creștere s-a încheiat undeva între 16-17 ani.
Nu ești o persoană scundă. Poartă tocuri de 10 și ai să ieși în evidență.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai bua linishita k eu sunt q mult mai sqoonda k tine si n-am avut probleme pana acum.am chiar un prieten de 1.88 app si nu-i problema si sunt f sqnda fata d el am 1.60 big grin ma simt protejata in mainile lui day dreaming:X crede-ma k o sa-ti plac si tie k esti mai mucutza. d ex eu aveam si eu tot k tine o idee asa fixa q inaltimea inainte da acum chiar imi place mult k sunt scunda nu stiu par mai copila si in general fetele scunde par mai copile stai linistita:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca q baschet merge crede-ma k incepusem si eu antrenamentele si n-am putut sa ma tzin mai mult d 2 luni. mi-era o lene. incat incepeau sa ma doara oasele dinainte sa ajung acolo d'oh pana la urma am zis ca"lasa"cine ma place ma place asa cum suntbig grin si dupa parerea mea iti zisai fetele micutze par mai copile si mie mi se pare k esti destul d inalta.ai app 1.70 eu zic k esti destul d inalta pentru o fata.parerea mea.stai linistita::*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca q baschet merge crede-ma k incepusem shi eu antrenamentele shi n-am putut sa ma tzin mai mult d 2 luni ..mi-era o lene.. incat incepeau sa ma doara oasele dinainte sa ajung acolo d'oh pana la urma am zis k"lasa"cine ma place ma place asha qm suntbig grin shi dupa parerea mea itzi zisai fetele micutze par mai copile shi mie mi se pare k eshti destul d inalta..ai app 1.70 eu zic k eshti destul d inalta pt o fata..parerea mea..stai linishtita::*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms tuturor de incurajari sunteti foarte dragutihappytocmai ieri am fost la o sedinta foto si nu m-am simtit chiar in largul meu deoarede mai eram cu 2 fete acolo iar ele aveau ambele 1.73 chestia care ma enerveaza e ca sunt fotogenica slaba masuri proportionate dar ghinionul e ca sunt mica..va pup p tot si va multumesc inca o data ca ati vb asa frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei mai mic e mai dragut...eu am 190 sunt baiat dar imi pl fetele de inaltimea ta...big grin perfecta! nu vrei sa fi iubi mea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E bine asa. eu am 17 ani si 1, 58 x(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te ingrijora eu am 14 si am 1. 55 si toti ma admira la justa valoare chiar imi place cum sunt...
citeodata si eu imi pierd increderea dar apoi mi-a recapat iar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca o sa mai cresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este forte bine eu am 1. 63

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu va mai faceti atatea probleme! Eu am 1, 47.deci eu ce ar trebui sa fac? sa mor sau ce? nu. si daca va spun ca prietenul meu are 1, 93.care-i problema? ne simtim bine impreuna, ne iubim mult si ma simt asa de bine langa el, ma simt protejata!

| doareu_6634 a răspuns:

De ce toate fete minione au acest complex? eu am aproape 17 si am 1.55 si nu ma mai plang din contra am mai multe avantaje...deci stai linistita incearca sa te simti bine in pielea ta nu sa vezi in alte fete modelele tale in viata incearca sa fii u propriu tau model.

pooop

| alexandra_3663 a răspuns:

Eu am 14 ani si am 1.65 si sunt mai inalta ca mama worried.
pe de`o parte imi place pe de alta nu.
Am prietene care sunt mai scunde ca tine :X dar sunt frumoase.
NU trebuie sa fi trista ai o inaltine medie :X