| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni antrenamentul de azi l-am facut in padure numai in chiloti. E ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Daca tu te-ai simtit in largul tau, care-i problema?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exhibitionismul e un comportament la limta patologicului.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tu ai vrut fara?

| psiholoaga a răspuns:

Chilotii au fost chiar prea mult... pentru un harciog.

prfml
| prfml a răspuns:

Atata timp cat te asiguri ca nu vor fi persoane sa te vada.

| sese a răspuns:

Si in subteran, nu?

| Annitu a răspuns:

Pt ăia dilii e ceva normal!winking

| Crisu_8081 a răspuns:

Omul s-a nascut gol...deci,pot sa zic ca esti pe cale sa te intorci la origini. tarzan purta doar chiloti, deci nu esti singurul! don't worrybig grin

| anonim a răspuns:

Daca aveai ''obiectul'' lui no god, nu iti mai ardea tie de alergat in chiloti.rolling on the floor

| bibitza a răspuns:

F bine daca nu este f multa lume pe acolo...asa te bronzezi si tuwinking. norocosule tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tin sa specific ca e un loc retras un fel de poienita unde te poate prinde si soarele frumos si oameni f. rar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce fizic ai. daca te vad vietuitoarele padurii si se sperie e rau, daca incep sa cante pasarelele esti cool. dar ca "harciog" nu stiu ce sa zic. ai o sansa sa le epatezi cu eruditia ta. in chiloti lasa l pe brad!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr ceciliarepede; Sint o epava

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Antrenament la ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Traiasca Flower Power. E normal doar daca esti fata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr gabittza; Sabie mushashi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si marmota se invelea singura in staniol mancand ciocolata laughing nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ptr gabitza.In ciocolata m-a invelit soarele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ai inchis laughing