| Dav231 a întrebat:

Oare pot avea leucemie?
Simptome : Am vanatai pe corp din senin, unele din ele nedureroase.
Sunt mai mereu racit avand infectii.
Ultima data cand mi-am facut analize aveam 4000 leucocite, am avut si 10000, pot avea ceva? In greutate urc si am pofta de mancare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Mergi cel mai bine la un medic, el iti recomanda niste analize si iti va pune un diagnostic mai corect.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu te mai gândi ma la asa ceva.

| Claxon987 a răspuns:

Mergi la medic, dar nu te speria in avans, este o infectie dar nu este leucemie... oricum ar fi si aceasta infectie tot trebuie descoperita si tratata

| Larisadia a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un consult de specialitate...ei iti pot spune mai multe despre starea ta...