| anonim_4396 a întrebat:

Oare pot cu cartea Restart dr Yung Pueblo sa îmi schimb viata în bine? Scrie în reclama ca e o carte care schimba vieți în bine atunci când ești la pământ. Oare face ce promite? Am dat comanda la bookzone de ea și cică îmi mai da și cartea terapia copilului interior.
Oare pot niște cărți sa vindece vieți?
În reclama scrie despre Restart ca e o carte care schimba vieți în bine?
Tot ce îmi doresc e sa incerc sa îmi schimb viata în bine cu ajutorul cărților.
Oare voi reuși?
În prezent viata mea e dezastru și chiar are nevoie de un Restart,de o schimbare în bine.
Eu cred foarte mult în puterea cărților de acest gen fiindcă sunt mulți oameni care zic ca succesul, Vindecarea și binele lor au venit de la o carte când se aflau în suferință.
Oare sa fie și la mine la fel?
Oare o sa reusesc?
Au puterea cartile de a schimba vieți în bine? Oare o sa reusesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| comanantonio17 a răspuns:

Da, este o carte bună, dar cea mai bună și de ajutor carte este cartea tuturor, adică Biblia, citită cu credință.