| Augustina a întrebat:

Ochii imi misca uneori in cap. Oare de ce? Sa fac un consult oftalmologic? Cat ar costa? Va multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| yadora a răspuns:

S-ar putea ca muschii globului ocular sa se fi slabit si datorita atrofierii sa ai senzatia asta. Consulta un oftalmolog; cat priveste costul asta depinde de fiecare cabinet in parte.

| jo a răspuns:

In functie de clinica, te poate costa intre 50 si 100 ron.

| maryana5 a răspuns:

Paih cand te uiti dupa un gagiu trebuie sa-ti misti ochii...ci nu gatul ca observa big grin whistling

| macarale a răspuns:

Consultul la camera de garda in spitale nu costa nimic. doar la clinici particulare sau cabinete private, iar in cazul asta preturile variaza.

| andreig a răspuns:

Daca te-ai duce in policlinica la spitalul judetean nu te-ar costa nimic happy TE sfatuiesc sa te duci.Succes pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dr de familie, el va sti exact unde sa te trimita ( la oftalmolog, neurolog, psihiatru ).
Cu bilet de trimitere ar trebui sa nu te coste nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa se rezolve cu un tratament psihiatric, eventual si putina psihoterapie. Mergi cu incredere si nu te descuraja, tratamentele de genul asta dureaza minim un an.Bafta!