| Antrax a întrebat:

Luni ma duc la un consult oftalmologic si as vrea sa stiu daca imi va pune picaturi in ochii daca da ce voi simti?

7 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Da se pune. nu simti nimic vei vedea doar vreo jumate de ora putin in ceatabig grin nu este de ce sa te sperii

| hayley a răspuns:

Pai depinde... s'ar putea sa-ti puna. daca iti pune o sa te usture potzin, dupa care vei vedea in ceata ( o sa ti se dilate pupila pentru a te putea controla mai bine ) dupa care iti vei reveni dupa 1 - 2 ore. mie asa mi-a facut big grin pup sh sper sa fi bine love struck

| alexutsuuu a răspuns:

Te ustura.Iti va pune de 3 ori o picatura speciala care ustura.Succes!

| LoLLyPoP_2261 a răspuns:

Depinde s ar putea sa iti puna... dar nu vei patzi nimic doar o sa iti lacrimeze ochii si in aceaa zi o sa vezi in ceata atata tot stai linistita:X:Xo zi buna

| MexicCiufy a răspuns:

Nu.Nu iti va pune picaturi happy

| Adelyna_7420 a răspuns:

Picaturile nu ustura deloc, ti se vor parea doar foarte reci de poate vei lacrima putin.

| Alexandru99baby a răspuns:

Da iti va pune picaturi sh vei simti usturime crede-ma am fost fiindca vad intesosat