| daveSUPER11 a întrebat:

Oare stie cineva cam cat costa un consult la dermatolog in Botosani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Costul este in functie de locul in care mergi. La privat in jur de 100 de lei iar la stat probabil mai putin. In cazul in care ai asigurare, este gratuit si la privat si la stat.

| Anonim5084689 a răspuns:

Eu am fost la Dorohoi la dermatolog si am dat 40 lei.dar la Botoșani nu stiu exact. poate e tot atat sau poate un pic mai mult..nu stiu vreo 50-60 lei sa zicem