| DiannaDi a întrebat:

Ochii umflati pot fi simptom covid? Fara înroșite sau lăcrimat.
Doar pleoapele umflate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eisenheim a răspuns:

Clar,covid automat laughing glumesc. Acum orice problema avem e covid,înainte era cancer totul,așa e la noi laughing fie ai stat pe TPU toată noaptea, fie ai alergie la ceva, sau te-a prins curentul de aer happy probabil un medic care se pricepe la ochi îți va spune exact, dar părere personală neatestată medical, e că nu ar fi ceva grav happy

5 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Cauzele sunt multiple
Retenție de apa, alergie oculara, infecție, lipsa somnului, conjunctivita etc.

| unomdeosebit a răspuns:

Nu ai dormit sau ai dus mana jegoasa la ochi

| Adrian5575 a răspuns:

Poate te-a tras curentul. Clar nu e covid.

| DiannaDi explică (pentru unomdeosebit):

Poate ai tu mana jegoasa, eu nu te-am jignit

| unomdeosebit a răspuns (pentru DiannaDi):

Nu era jignire