| ValiMetin2uk a întrebat:

Olala.Am cazut cu rola.Mi-am rupt mana si genunchera. Piciorul mi-a fugit si mana mi-a trosnit.Mana nu mi-o mai puteam misca si am plans dupa ea.Acum ce fac cu ea? XFunditaX:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Exista o sectie la spital, ortopedia, care se ocupa cu problemele astea. Si trebuie sa aiba si serviciu de urgenta, te duci acolo.