| Alișa00000000000 a întrebat:

Buna TPUsad...acum o saptamana m-a impins o colega dupa scaun la scoala si am cazut de mi-am rupt piciorul. dupa peste o saptamana pun eu mana pe piciorul rupt un pic mai sus acolo unde e rupt si observ o umflatura ca si cum te.ar fi ciupit un purice. se simtea pe dinauntru cand puneai manacryingcrying. ce ar putea fi?:-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Probabil un ganglion pe sub piele
odata ce ti ai rupt piciorul e clar ca s au deranjat si cateva tesuturi
nu te ingrijora iti va trece

1 răspuns:
| Lavy a răspuns:

Eu ziz sa mergi la un doctor si... sa vezi ce e inauntru sau sa til schmbe!;happy