| maxim789 a întrebat:

Onuge Coconut Oil Veneers for Teeth Whiten 14 Pair Gel Strips Oral Whitening Dental Bleaching Tooth White Strips+1 Toothbrush ajuta la albirea dintii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cleo96 a răspuns:

Nu folosi sub nicio forma benzi de albire pentru dinti(ti se vor strica dinții si vei avea dureri îngrozitoare dupa mai multe utilizări, fa detartraj la dentist)folosește o pasta de dinti pentru albirea dinților si cumpara-ti un spray electric/baterii care sa pulverizeze dinții cu apa de gura tot pentru albirea dinților; dar nu folosi numai acest gen de pasta, folosește 1 data pe zi o pasta de dinti din plante(este foarte buna), având in vedere ca trebuie sa te speli pe dinti de 2x zi