| maxim789 a întrebat:

3D White Teeth Whitestrips Luxe Professional chiar ajuta la albirea dintii daca ai galbeni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu prea vad cum ar functiona. Mi se pare genul de chestie in care s-a investit enorm in publicitate si ...atat. S-ar putea sa dai banii degeaba si sa iti afecteze si gingia pe deasupra.

| maxim789 explică (pentru aXy99):

Care ajuta la albirea dintii

| venividivici2017 a răspuns:

Cam tot ce este pe piata, este pur marketing.Pe langa asta, daca intr-adevar ar functiona, iti trebuie si o periuta electrica mai bunicica.Dar personal, cred ca un tratament laser de albire a dintilor este mai indicat.