| Alky39 a întrebat:

Operațiile de șlefuire a corneei pot fi decontate de CNAS?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Eu iti recomand sa nu astepti ca astfel de proceduri sa fie gratis, fiindca nu e deloc de joaca.Alege o clinica buna, cu recomandari, si plateste tu din banii tai daca vrei sa stii o treaba.