| Kanpeki a întrebat:

Serviciile medicale de la Medlife sunt decontate prin CNAS?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

La majoritatea clinicilor private, indiferent denumirea acestora, gasesti medici colaboratori care au contracte cu casa judeteana de sanatate ( consultatiile sunt gratuite, in baza biletului de trimitre!) ----trebuie doar sa suni la clinica ( Medlife din localitate, in cazul tau!) sa te informezi daca au medic cu contract CAS pentru specialitatea care te intereseaza. De asemenea, te poti informa daca fac analize decontate CAS.

| Catalina990099 a răspuns:

Nu. E privat. La Medas poti incerca.

| adacristea23 a răspuns:

Din câte știu, nu, deoarece e clinică privată. Eu am plătit o operație acum câțiva ani.