| Almássy a întrebat:

Otetul de mere cu apa adica tonicul acesta, se spune ca ar ajuta la slabit? ce efecte are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strica stomacul, te trezesti dupa un timp cu acid la stomac, cu gastrita de reflux.

| Almássy explică (pentru anonim_4396):

Serios? stii 100% sigur? pentru ca vreau sa incerc si ma cam tem sincer

| anonim_4396 a răspuns (pentru Almássy):

Otetul dauneaza organismului. otetul are alte intrebuintari, mai bine intreaba un medic ce efecte are otetul de mere, si el iti va zice, in ce cantiati e bun. Nu e bine sa iei dupa ureche, dar asta stiihappy

| dyanakitty a răspuns:

Nu stiu incerca si tu oricum nu cred ca te va afecta

| AlexAtanasiu a răspuns:

Merge binisor rezultatele se vad greu dar merge