| Lygya a întrebat:

Până la ce vârstă cresc (sunt fata)? cum fac ca sa nu mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Fetele in general cresc pana la 14 ani apoi foarte rar sa mai creasca dupa aceasta varsta, nu exista nici o solutie sa nu mai cresti, si fata mea a avut aceeasi problema si s-a operit din crescut la 14 ani cu o inaltime de 1, 80, atunci era inebunita insa acum e foarte curtata de baieti, nu iti face griji, cu cat esti mai inalta cu atat mai bine, nu vei duce lipsa de admiratori

2 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

La 14, nu cred ca mai cresti dupa.

| anonimcuA a răspuns:

18 ani si nu stiu cum ai putea sa numai cresti sau daca exista vreo solutie pentru asa ceva