| Zimm a întrebat:

Pana la ce varsta voi mai creste? Eu joc handbal de performanta, mai am cateva zile si fac 16 ani si deja am peste 2 metri inaltime (2.04 mai exact). Pana la inaltime o sa ajung? Mama are 1.80 si tata 2.05 big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| iZberg a răspuns:

Inca mai cresti dar nu foarte mult poate 1cm pe an pana pe la 20-21 de ani

| YoonaSNSD a răspuns:

Baietii cresc pana la 18-20 de ani, dar nu o sa mai cresti foarte repede si foarte mult, probabil.
PS: Cred ca-i super sa joci handbal de performanta.Si mie imi place mult sportul asta ^^

| DraghiciCristian a răspuns:

Nu-i neaparat de la sport si eu am 1.90 si am 15 ani. fara sa practic un sport anume.

| BuggerPlays a răspuns:

Poate suferi de gigantism, dar nu cred...La tine cred ca a fost dezvoltarea mai rapida, iar cand ajungi pe la 20 ani cred ca o sa ai cam aceeasi inaltime happy