| Zimm a întrebat:

Pana la ce inaltime credeti ca voi mai creste, aproximativ? Joc handbal, la nivel profesional, am 15 ani si masor 1.99. Am si parinti inalti, mama are 1.78 si tata 2.05. Cam pana la ce inaltime voi mai creste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil vei ajunge inaltimea tatalui tau

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă joci handbal probabil vei ajunge la înălţimea tatălui tău.
Eşti în perioada de creştere până la 20 de ani.
Pa-pa.

| YesOMG a răspuns:

De la handbal te lungesti, dar si de la basket rolling on the floor). Probabil, daca mai joci mult si faci sport vei creste foarte inaaalt. Exact ca tatal tau!

| tomis1 a răspuns:

La ce echipa?