| Zimm a întrebat:

Pana la ce varsta voi mai creste? Eu joc handbal de performanta, mai am cateva zile si fac 16 ani si deja am peste 2 metri inaltime (2.04 mai exact). Pana la inaltime o sa cresc? Mama are 1.80 si tata 2.05 big grin

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

happyPe la 13-14 imi.si tot cresc pana pe la 18.se poate si 20.depinde ce ritm de crestere au.

| Rakanishuu a răspuns:

De obicei pana la 16 ani cresc baieteii.

| Morphines a răspuns:

Cam până la 20-21 de ani vei crește, dar încă 1-2 ani poate fi semnificativ. Nu-mi dai și mie din înălțimea ta? laughing

| gratie a răspuns:

De obicei baietii cresc pana pe la 16 ani. Tu facand si un sport si fiind si dintr-o familie de oameni inalti s-ar putea sa mai cresti inca 2-3 centimetri maxim. Sper ca te-am ajutat :*