| pogacel a întrebat:

Papulele perlate peniene sau cum se numesc, dispar de la un anumit timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori poate exista si posibilitatea ca papulele perlate peniene sa dispara de la sine. Insa aceasta disparitie de la sine, fara nicio interventie medicala se produce de regula dupa foarte multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred