| SSaleu20 a întrebat:

Salut, cum pot sa fac sa dispara papulele perlate peniene?
Exista vreo problema daca le am si vreau sa dau la Targu Ocna?(scoala de agenti de penitenciare), in sensul ca as fi picat la medical?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Daca nu te speli, d-aia faci bubele alea.
Presupun ca ai 14-15 ani, o sa dispara in timp, pana atunci spala-te la p*1@ jegosule.
https://www.youtube.com/watch?v=vZddNvbI_lE

| SSaleu20 explică (pentru raMLesS):

Le am de pe la 14ani, dar am 18.
Fac dus/baie aproape zilnic si ma spal cu sapun...
Eu sper sa fie acele papule sa nu fie ceva legat de inceput de diabet.
Mersi oricum.

| VagnerLoveVL30 a răspuns (pentru SSaleu20):

Si eu le am si tot 18 ani am.