| paul98112 a întrebat:

Pareri despre aparat de epilat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eficient, dar dureros totusi (pana te obisnuiesti).

| foxsilver a răspuns:

E binevenit oricand,daca il suporti. Eliminand firele de par prin smulgere, slabeste radacina parului, asfel ca el va creste din ce in ce mai rar, si ca timp, dar si ca densitate.

| Strwberrs a răspuns:

E bun dar recomand si crema de par. (Nu stiu daca are o denumire anume) dar te dai cu ea si stai 5-10 minute iar apoi dai cu un servetel si nu mai ai parhappy

| Elly7890 a răspuns:

Mai bine ceara nu aparatul, mie imi pare mult prea traumatizant!