| anutza a întrebat:

Parintii mei fumeaza, dar ar vrea sa se lase stiti metode de a te lasa de fumat? Dau fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 Tigara electrica
2 Sa fumeze in fiecare zi cu o tigara mai putin decat ziua precedenta, asa nu o sa fie prea brusca schimbarea
3 Sa gaseasca o alta activitate care sa le ocupe timpul, ceva de relaxare in loc de tigara
4 S-ar putea lasa deodata si de tot dar trebuie multa vointa.
5 Sa nu mai fie asa stresati(desi nu cred ca se poate in zilele astea)
6 Va urma

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai fumează, dintr-o dată.
La ambiție, frate!
Pa, pa.

| Minnie a răspuns:

Orice metoda este buna atat timp cat exista ambitie si dorinta.

| Daniela1Laur a răspuns:

Le pui in somn nicorette pe mana sau le rupi su pitesti tigarile.Eu asa am facut si a functionatbig grin

| gfy a răspuns:

Poate suna sec, dar... ambitie, de ambitie au nevoie. Sau ar trebui sa existe ceva care sa-i motiveze s-o faca.