| Stoiu_Denisa_1998 a întrebat:

Cu ce metode poate tataie sa se lase de fumat, fumeaza de 50 de ani

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

"Tataie, daca ma iubesti te vei lasa de fumat".

| aXandra a răspuns:

Eu zic să nu te mai stresezi. Șansele să se lase de fumat sunt minime spre nule.

| spintEE a răspuns:

Tataie, paseaza iarba aia

| MicutaMica a răspuns:

Offff, 50 de ani... Mult, e foarte greu sa se lase, zic asta pentru ca si eu am fumat, dar am reuzit sa ma las... Trebuie sa aiba vointa, si sa il sustineti cu toti si sa remarcati adica sa il laudati, ai inteles la ce m-am referit, dar depinde si cat fumeaza pe zi, daca fumeaza de ex. 5 pe zi, sa le reduca la 2 sau 3 si tot asa, Funda?