| rororef a întrebat:

Pasta Lacaut white and repair chiar albeste dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu albeste deloc, doar dentistul o poate face. Baga minciuni sa traga in capcana lumea si sa castige niste bani cei care o produc.

| mona a răspuns:

Albeste asa cum o fac si celelalte paste de dinti

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu. Nicio pasta de dinti nu este capabila sa-ti albeasca dintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea nici o pastă de dinți nu poate să albească dinții așa precum o fac dentiști iată vreo două sfaturi care pe mine ma-u ajutat enorm de mult
1) spalăte pe dinți de 2-3 ori pe zi
2) spalăți dinții din față vertical iar cei din părți orizontal
3) spalăți dinții cel mult 10-12 minute
Cu aceste sfaturi sunt sigura ca nu o să o dai în bară

| GeorgeMojoiu a răspuns:

Minciuni, Doar minciuni... NU!