| Elena1234456 a întrebat:

Pastele integrale ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice produs mancat in exces ingrasa. Trebuie mancat respectand un numar de calorii functie de ce spune medicul nutritionist.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Da, ingrasa!

| pisicutzamik a răspuns:

Da ingrasa!

| costan a răspuns:

Ca orice abuz facut raspunsul este da

| mudpalyer a răspuns:

Da cu 179 de calori pe gram deci ingrasa putin