| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce ramura a medicinei de castiga cel mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gosh0108 a răspuns:

Depinde de foarte multe lucruri. Depinde daca tu stii sa te descuri astfel incat sa faci bani, sa ai noroc pentru a reusi sa-ti deschizi propriul cabinet, si multe altele. De obicei obstetrica&ginecologia si chirurgia sunt cele mai bune ramuri ale medicinei cand vne vorba de bani, dar, medicina nu trebuie sa fie facuta pentru bani ci din pasiune. Cu cat o faci mai mult pentru bani, cu atat mai mici sunt sansele sa fii un medic cu adevarat bun.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chirurgia

| Felys a răspuns:

Stomatologie,ginecologie si chirurgie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Chinetoterapie.