| L4500 a întrebat:

Pe data de 28-29 iunie eu si cu iubiul meu am facut sex dupa ce mi-a trecut menstruatia, iar luna asta ma asteptam ca pe data de 20-26 iulie sa ami vina iar tinand cont ca luna asta nu am facut deloc, am facut mai multe teste de sarcina si au iesit negative dar totusi trece luna si mie nu mi-a venit menstratia....va rog sa-mi dati un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| claudia511 a răspuns:

Nu e nicio problema, ai ciclu neregulat. Sa iti mai faci teste dupa vreo saptamana de la intamplare.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Roaga-te sa ai noroc si de data aceasta!