| ReignForest a întrebat:

Pe degetul de la unghie mi-a aparut o pata alba si am inteles ca am onicoliza.E bun exoderil si pentru unghiile de la mâini sau doar la cele pentru picioare? Dacă da c-am cat costa la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergipana la o farmacie (sau un medic dermatolog), arata-le unghia cu pata si ei iti vor spune ce s pui pe ea si cat te costa.