anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Pe la sfarsitul anului scolar 2010-2011 aveam gen ameteli adica priveam gen din interior, ma preocupam cu unu lucru si cand imi aduceam aminte de acea "ameteala" ma panicam "aoleu ce fac?". Aia a durat cam 2 saptamani acum de vreo o luna. Am baut o gura de bere repede si de atunci nu mai pot. Dupa imi dau seama ce fac. Mentionez ca am fost la doctor mi-a dat sa iau magneziu si calciu le-am terminat si tot asa sunt. Nu pot sa ma concentrez sa invat ceva daca imi aduc aminte de chestia aia. Ce credeti ca am? Imi e frica ca voi ramane asa pe viata cu panicari din astea etc? Nu cred ca o sa ma intelegeti despre ce am spus ca nu am cuvinte sa ma exprim pentru aceste simptome

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ca ca eu am idee, am patit si eu, si s-a agravat. Acum nici la munca nu mai pot merge, mi-am facut analizele si au iesit toate bune.