| Patriii a întrebat:

Pe mine ma doare jos in partea dreapta cand ma misc durerea fiind ca o intepatura, si spatele tot in partea dreapta mai tot timpul. S'ar putea sa am apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Sunt sanse sa ai apendicita dar sunt mai mari sansele sa fie de la altcevawinking
Daca aveai apendicita iti amortea piciorul. aveai stari de voma.ameteli.si te durea piciorul si burta incat nu mai poti respira.winking
Mai bine du'te la un doctor sa nu ai altcevatongue

te pup:*