| Danigj a întrebat:

Pentru a avea patratele conteaza alimentatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CastraveteAlb a răspuns:

Da,alimentatia conteaza foarte mult, pentru a avea un abdomen frumos treubie sa te antrenezi intens si sa ai o alimentatie foarte buna

| Danigj explică (pentru CastraveteAlb):

Mai exact ce si cat? Mersi!

| CastraveteAlb a răspuns (pentru Danigj):

Pai,pentru ca fibrele musculare sa se refaca, e nevoie sa consumi alimente bogate in carbohidrati si proteine cat si odihna