| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Pentru a-mi face analize cu privire la nivelul testosteronului am nevoie de trimitere de la medicul de familie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă plătești, nu.

| Brizbriz a răspuns:

NICIODATA nu ai "nevoie" de trimitere
dar fara, o sa te coste mai mult

sa nu confunzi cu reteta, care e alta mancare de peste prajit
sau cu analize invazive, doamne fereste chirurgie exploratorie, alea nu se fac decat la cererea unui doctor de specialitate si dupa ce s-a incercat orice altceva a fost posibil