| aigi1 a întrebat:

Pentru ce este buna tasta scroll lock?
.,.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu este o problema medicala ci de folosire a tastaturii.

| shadovv a răspuns:

Ca sa ai 3 beculete in loc de doua la tastatura... arata mai bine asa.

| aigi1 explică:

Am pus-o si la tehnologii dar nu a raspuns nimenistraight face

| Angy14 a răspuns:

Lol nici macar nu este o problema de sanatate dar daca pe tine chiar te intereseaya te nunt ca nu este folosita aproape deloc pentru ca nu face nimic...doar in Excel cand apesci Scroll Lock cand apesi pe sageti se deruleaya tabelul nu se muta celulele