| OliverArrow a întrebat:

Pentru ce se ia lecitina? E pentru memorie? Cat costa? Se gaseste la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Pentru memorie şi se găseşte la farmacie.Preţuri diverse:
http://www.vitaplus.ro/search/lecitina_pret/pag-1

| mona a răspuns:

Pentru memorie si nu-i scumpa, se gaseste si la farmacii

| Xtadelo a răspuns:

Da, dar nu e prea eficienta.

| W3R4 a răspuns:

Lecitina e pentru memorie, dar nu e prea eficienta.
Mai bine ia Memoplus!

| NoOne18 a răspuns:

Da, e pentru a tine minte mai bine, cica.Asa cred.

| CrazzzyA a răspuns:

Da, e pentru a tine minte mai bine, cica. Se gaseste in farmacii si cred ca nu costa mai mult de 30 de lei.

| vRawr a răspuns:

Pentru memorie, 30 lei, da.Scurt si la obiect.