| anonim_4396 a întrebat:

pentru dl. dr. Bogdan Doroftei
Cand am venit de la scoala, m-am asezat la calculator, imbracata, a inceput sa ma manance unde se termina talia blugilor, eram rosie si mi-a mai aparut o bubita asa alba. M-am dezbracat, mi-a trecut! Acum mi-au aparut vreo 3 bubite tot albe pe piciorul drept, si ma mananca, si sunt rosii. Tin sa mentionez ca acum o luna, am facut o forma usoara de alergie la penicilina. Am luat jumatate de doza de calciu, si Claritine. Dupa doza de calciu au disparut cam intr-o ora.
Acum nu am mai administrat penicilina, insa am mancat guma zilnic, cate 5 lame. E oare de la guma? Altceva rau nu prea am mancat. De trei zile sunt cam ametita! Sa iau un calciu efervescent de la Ozone? Va rog, fara medic, nu ma voi duce pentru 5 umflaturi la doctor. Vreau doar o parere.
am 13 ani.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posteaza din nou intrebarea scriind mai intai "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"

| sNukki a răspuns:

Nu stiu din ce cauza este...

Oricum nu strica sa te duci la doctorwinking