| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete :Hey TPU! Mi-am cumparat ceara depilatoare de picioare de la farmec si as vrea sa va intreb pot sa ma epilez si in zona pubiana cu aceasta? Voi ati incercat? (app sunt fata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Utata-te sa vezi daca scrie pe undeva ca este potrivita si pentru. pielea sensibila.Acum depinde de la persoana la persoana mie nu mi-a facut rau.
Cred ca exista si crema depilatoare special pentru. zonele sensibile...

| wimpyannya a răspuns:

Mie mi-a facut iritatii... dar poti incerca Veet, este mai scumpa dar este buna/

| Cristina300798 a răspuns:

@romyna ai dreptate...m-am convins si eu

| romynutza a răspuns:

Nu e buna de nimic ti inmoaie si apoi trebuie sa te jumulesti u ca p gainalaughing eu m-am convins ca nu e buna de nimic