| lumy4u a întrebat:

Periuta de dinti rotativa sau normala? de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Normala... O periuta normala buna e de 4 ori mai ieftina ca una rotativa + intretinere mai usoara si mai ieftina.

| AleXzpm a răspuns:

Rotativă, te speli dimineata sau/și seara, cine are chef să muncească la prima oră a dimineții sau înainte de culcare?
Nu vrei tu să moțăi în timp ce o ții în gură?

| BogdanLuca a răspuns:

Ambele, rotativa 5 zile pe saptamana simpla 2. ! De ce? Pentru ca cea rotativa curata mai bine in schimb cea clasica face un masaj gingival!

| Faruece a răspuns:

Normala,deoarece este mai practica.

| ChipDE a răspuns:

Periuta rotativa, eu folosesc asa ceva de 2 ani si curata mult mai bine decat una normala.