| raymusik19 a întrebat:

Persoane cu dislexie sunt pe aici? daca da si nu doriti sa va recunoasteti boala in public puteti trimite mesaj

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ParadiseCaroline a răspuns:

Nu stiu daca sunt in masura sa raspund avand in vedere ca nu sufar in schimb am avut un coleg care suferea de aceasta boala.La orele de romana era ingrozit in special pentru faptul ca profesoara observa-se "defectul" lui si il putea sa citeasca cu voce tare.Multi nu inteleg ca nu e vorba de incultura ci e un subiect mai sensibil.Nu ai de ce sa iti fie rusine, asta esti asa ca nu cobora capul.