| darksight a întrebat:

Pls Help! Imi poate da cineva referinte despre Dr Dragos Median de la sectia de oncologie a spitalului Filantropia Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Intra pe www.sfatul medicului.ro

| Mo a răspuns:

Data Nasterii: 15-01-1976
Specialitatea I: oncologie medicala
Specialitatea II: nespecificat
Anul absolvirii: 2000
Sectie: Compartimentul de Oncologie Ginecologica
Unitate: Spitalul Clinic Filantropia Bucuresti
Telefon: 021 318 89 37
Fax: 021 318 89 37
Judet(Sector): BUCURESTI
Adresa: Bd. Ion Mihalache 11-13 Sect. 1 Bucuresti
E-mail: median@idilis.ro