| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat costa o consultatie la spitalul filantropia din bucuresti, sectia ginecologie?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie, e gratis. fara trimitere s-ar putea sa nu se poata in spital, ci doar in policlinica. Cred ca costa vreo 50 de lei, minim, plus inca vreo 50 de lei testul Papanicolaou.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cat costa la acel spital dar iti recomand Clinica Marie Stopes cu draga inima. Este prima clinica particulara infiintata la noi si este specializata pe obstretica-ginecologie.
http://www.mariestopes.ro/
Ai si o lista de preturi acolo. Probabil nu difera cu mult preturile. Mai poti compara cu celelalte clinici : Medicover, Medsana, Medcenter, Medlife etc.
Sanatate