| RamonaPgstai a întrebat:

Plz help me intr-o zi un baiat mi-a tras scaunul de sub mine si eu am cazut si am dat cu capul de o masa de fier si m-a durut ceva normal si mi s-a umflat, dupa cam 2-3 zile nu mai aveam umflatura risc sa am sange inchegat inauntru? pentru ca tatal meu a avut sange ca a fost bodyguard si de la lovituri mai mari i sa facut sange inchegat si dupa nu mai stiu cat timp i sa facut tumoare si a fost operat si acum e bine trebuie sa ma duc la un doctor si sa imi fac film la cap? cam cat costa filmul? plz love struck ajutati-ma dau fundalove struck... nu stiu ce sa fac aaa da acum nu ma mai doare mi-au spus 2-3 persoane ca daca o sa ma doara risc sa am, dar nu ma doare deloc happy parintii mei nu stiu ca m-am lovitsad help me...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei supra-doza-de-viseelove struck! Imi pare rau ca te-ai lovit la capsad. Ar trebuii sa le spui parintilor tai. Poate ca lovitura ta e grava si sa te duca la un doctor sau sa mergi chiar tu.Multa Bafta!^^

| ponturi a răspuns:

? Bodyguarzii, garzile de corp poarta chiar si la interior ochelarii. Stii ca marginea de sus a ochelariilor trebuie sa fie dreapta si sa acopere sprancenele, daca nu vei afla?
? Stii de ce?
▶️Afla acum.
? Distribuie.
? Aboneaza-te.
↗️Trimite la prieteni!

https://youtu.be/3scoevMhY6s

| Lalysuka a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le spui parintilor tai, ei stiu cum sa te ajute. Sa te faci bine repede! Poate ai norocul si nu ti s-a inchegat sangele.

| bogdyspeed a răspuns:

Pai risti sa iti pierzi cunostintza pentru 2-3 zile...

| bogdyspeed a răspuns:

Pai du-te la doctor:-J