| Adriana_8922 a întrebat:

Acum 3 zile am cazut destul de rau la scoala si m.am lovit la cap si la spate crying Durerea de spate mi. a trecut, capul nu ma doare dar am un cucui imens la ceafa (acolo la creieru mic )... faza e ca de 2 zile s. a tras putin da inca mai e umflatura aia acolo crying( profesorii mi.au spus sa ma duc la doctor ca pote am hematom cryingse pote asa ceva? a sa va spun cum am cazut : eram pe niste scaune puse unu peste altu (creca erau vre. o 3), mi-am pierdut echilibrul si am cazut direct in cap ...cu piciore peste nu stiu cum sa explic happydar a durut rau

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu trebuie sa tratezi cu indiferenta acest fapt, sanatatea e mai importanta decat toate. Mergi la medicul de familie, care iti va recomanda un consult la un medic specialist.

| BeBo a răspuns:

Du-te la doctor

| niko_3393 a răspuns:

Du-te la doctor si fa o radiografie ceva! Niciodata nu se stie, asa ca du-te, sti cum se zice :''Paza buna trece primejdia rea''!

| ralukaserban96 a răspuns:

Du-te la doctor deoarece sanatatea e cea mai importanta.