| mariana_6091 a întrebat:

Poate cineva sa i-mi recomande un kinetoterapeut. din experienta sa sau a familiei? Am probleme cu coloana, trei pensari, scolioza, De 4 ani tot fac trat. cu antiinflamatoare, fizioterapie si kineto (a fost un fel de gimnastica ca la scoala cu un kinetoterapeut care nu lucra cu bolnavul individual decat in functie de,, atentie" ). Sunt din Bucuresti si as dori sa ma duc la un neorochirurg sa ma vada insa imi este frica de faptul ca prin natura meseriei neurochirurgul opereaza fara sa te lase sa ai de ales. Nu stiu cum sa procedez, te duci la spital si cauti tu un anumit dr.care ti-a fost recomandat, te programezi? In general neurochirurgii care opereaza nu au cabinete particulare doar in spital ii gasesti.Ma puteti ajuta, la cine sa apelez, ma puteti contacta denis19827@yahoo.com

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GoodHell a răspuns:

Mdaa... si eu aceeasi problema de 4 zile m-a luat dureri ciudate de coloana si nu prea pot sa ma aplec in jos sau ceva de genu ca dupa aia ma ia dureri.