| mariana_6091 a întrebat:

Poate cineva sa i-mi recomande un kinetoterapeut. din experienta sa sau a familiei? Am probleme cu coloana, trei pensari, scolioza, De 4 ani tot fac trat. cu antiinflamatoare, fizioterapie si kineto (a fost un fel de gimnastica ca la scoala cu un kinetoterapeut care nu lucra cu bolnavul individual decat in functie de,, atentie" ). Sunt din Bucuresti si as dori sa ma duc la un neorochirurg sa ma vada insa imi este frica de faptul ca prin natura meseriei neurochirurgul opereaza fara sa te lase sa ai de ales. Nu stiu cum sa procedez, te duci la spital si cauti tu un anumit dr.care ti-a fost recomandat, te programezi? In general neurochirurgii care opereaza nu au cabinete particulare doar in spital ii gasesti.Ma puteti ajuta, la cine sa apelez, ma puteti contacta denis19827@yahoo.com
Ai un raspuns pentru mariana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Imi pare rau mariana, si tata are hernie de disc lombara si il doare tare de totcrying
A incercat cu kinetoterapie si nu merge absoluat nimic la noi.Stim un acumuncturist care repare absolut orice, absolut.Stim un om care are:scolioza,probleme cu inima,cu tot ce se poate,si le tine in frau datorita acupucturistului. Daca vrei adresa si numele ti-l dau,imi pare rau pentru ca ai scolioza,cred ca,nu trebuie sa te grabesti cu decizia ta,eu i-am spus tatei sa isi faca operatia la viena, si, era bine in 3 zile, acum e asa de 2 luni.
Pana la urma tot la viena a ajuns tata, fara informatii clare.
Sanatate!

1 răspuns:
| ioana1704 a răspuns:

E bine sa iei leg cu kinetoterapeuti care lucreaza in spital pe la neurologie