| Girly97 a întrebat:

Poate să facă rău dacă stai în cameră în timp ce funcționează generatorul de ozon sau în timp ce se aerisește și iese mirosul puternic de clor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Generatorul de ozon nu are cum sa miroase a "clor".
Faci confuzie.

In ceea ce priveste mirosul intens, este indicat sa aerisesti bine incaperea.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pentru generator vezi la instructiuni.In ce priveste clorul nu e bine deloc sa inhalezi acel aer, deci mai bine sa parasesti camera.