| anonim_4396 a întrebat:

Am spalat ceva cu putin clor si acum nu imi mai iese mirosul din maini.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tu nu stii ma ca trebuie sa porti manusi de protectie cand stai cu mainile in clor? Acuma trebuie sa te speli pe maini cu sapun bine si sa astepti. In cateva saptamani se duce mirosul de tot.

| Roses a răspuns:

Incearca sa te speli bine pe maini sau da-te cu o crema pentru maini care sa fie parfumata. Poti incerca si cu crema de corp(oricum mirosul se va duce intr-o zi, maxim 2 oh go on

| ktalik a răspuns:

La mine o iesit fff bine dupa ce m-am spalat cu un scrub (cel pe care il aveam in casa era luat din DM) si pe urma m-am mai spalat si cu sapun Dove. Am facut asta de doua ori in decurs de jumatate de ora si o iesit mirosul in proportie de 95%.

p.s.: postez raspunsul, chiar daca este prea tarziu pentru tine, ca sa poata vedea si altii daca au aceasta problema! big grin