| Miihaa a întrebat:

Pot aparea probleme de sanatate daca un baiat si-a pierdut virginitatea la 24 de ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apar si inainte

| R0R0 a răspuns:

Nu.

| Danzell a răspuns:

They exist... si sunt multi printre noi.
*Puts tinfoil helmet on*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot aparea simptome de AIDS, sau cancer direct

| AnonymousSSR a răspuns (pentru anonim_4396):

BinLaden? ce mai faci laughing) Am auzit ca nu esti mort happy

| AnonymousSSR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pățești nimic!

| dolceromania a răspuns:

Da pot aparea probleme, poate deveni dependent de sexlaughing

| yallview a răspuns:

Nu! Cel puțin nu in legatura directa cu asta.

| maxfab9 a răspuns:

Nu!