| forlucky a întrebat:

Pot sa ma ingras un kg in 2 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Daca nu te caci e ok.

| KenNine a răspuns:

Cred ca da.De ce nu?!

| forlucky explică (pentru Kiki20098):

Il stiam

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiki20098):

,,Ps – Sper ca nu am ofensat pe nimeni cu acest articol. Evident, poza este trucata (daca vreti sa vedeti cum veti arata dupa ‘cura’ de mai sus, click aici), iar articolul o gluma. Dar cred ca am prins cu totii ideea…,,

Nu cred ca te poti ingrasa chiar 2 kg intr-o zi. Din articol e evident ca nu poti manca atat de mult!

| Kiki20098 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu,Monimoe,eu i-am dat de inteles, ca nu poate sa se ingrase 1 kg in 2 zile,

| Kiki20098 a răspuns:

Da

| forlucky explică (pentru Kiki20098):

Da si eram curios daca ma pot ingras 14-15 kg intr-o luna

| Ionut621 a răspuns:

Fastfood, mananci de 4-5 ori pe zi, carnati, carne de porc, oaie, vaca cu grasimi...

| Qwwww a răspuns:

Scuză-mă, dar acest lucru este imposibil de realizat poate în două săptămâni dar în niciun caz în 2 zile, nu există așa ceva.

| Paty14 a răspuns (pentru Qwwww):

Eu m-am ingrast 2 kg intr-o zi...

| forlucky explică (pentru Paty14):

Ajutama

| Paty14 a răspuns (pentru forlucky):

Pai nu stiu eu am mancat mult, si mai ales paine si cipsuri

| Qwwww a răspuns (pentru Paty14):

Nu are cum, nu te cred.

| OpreaAdita a răspuns:

Si ce daca faci 2 kg pe zi e ceva! Eu fac 2 kg intr-o luna

| OpreaAdita a răspuns:

Si ce daca faci 2 kg in 2 zile
e ceva! Eu fac 2 kg intr-o luna